NIKOTA META-2000: перша у світі зарядна станція з функцією інтернету 4G/5G!

МЕТА-2000 здобула премію на міжнародній виставці CES2023 у Лас-Вегасі, як перший у світі інноваційний продукт, зарядна станція, сонячний генератор з функціями інтернету 4G/5G!


Захистіть себе від вимкнень електроенергії та інтернет мережі!

Будь на зв'язку! З МЕТА-2000 ви будете постійно підключені до мережі 220вольт та Інтернет, коли це необхідно.

Зарядна станція оснащена супершвидкою зарядкою (менше 90 хвилин), важить на 27% менше конкурентів та обладнана гігабітним роутером з 4G модемом та WiFi мережею!


META-2000 має енергоємність/вихідну/імпульсну потужність: 2016Wh/2300W/4000W (NCM аккумуляторна версія), 1152Wh/1800W/2500W (LFP аккумуляторна версія) та може одночасно заряджати до 13 пристроїв!

Велика потужність у поєднанні з можливістю підключити вас до інтернету на високій швидкості у будь-якому місці перебування робить META-2000 відмінним варіантом у разі відключення електроенергії. Також станція оснащена освітленням: яскравий ліхтар екстреного підсвічування, лампа теплого світла, що не приваблює комах, і декоративне підсвічування.


4G LTE та WiFi-6 роутер:

  Портативна зарядна станція із вбудованим 4G LTE / дводіапазонним WiFi / 1Gbit WAN / 1Gbit 4xLAN роутером!

  Це особливо корисно у разі відключення електроенергії.

  Зарядна станція підтримує протокол швидкісного підключення до 4G LTE операторам мобільного зв'язку.

  Гігабітні WAN та LAN порти дозволяють використовувати вбудований WiFi-6 роутер для підключення до локального інтернет-провайдера на максимальних швидкостях

  Дводіапазонний WiFi дозволить одночасно підключити велику кількість пристроїв без зниження загальної швидкості мережі.

  До станції може бути одночасно підключений високошвидкісний інтернет через LAN, і вставлено SIM картку з робочим тарифом: у цьому випадку перемикання між джерелами інтернет відбуватиметься автоматично, і ви завжди будете онлайн.

  Для 4G LTE у META-2000 використовується модем Quectel EC25 LTE Cat 4 (максимально 150 Мбит/с канал прийому, 50 Мбит/с канал відправлення 4G LTE)

  Серцями роутера є процесори MEDIATEK: MT7621AT 880Mhz двоядерний головний чіп, MT7975DN + MT7905DAN (WiFi-6 802.11a/b/g/n/ac/ax)

  У комплекті поставки надається тестова SIM-карта для передачі даних, яка дозволить вам підключатися до більшості операторів зв'язку Європи.

  Ця SIM-картка включає 100 МБ встановлених даних для тестування.

  Вам потрібно буде придбати карту вашого оператора зв'язку, для оптимізації вартості обслуговування.

Захист від подачі напруги на вихід зарядної станції:

 На відміну від дорогих конкурентів, META-2000 оснащена захистом від подачі руйнівної напруги на виході інверторів зарядної станції!

 Що це означає: у зв'язку з нелюдською агресією Росії, в Україні відбуваються обстріли інфраструктури та неминучі відключення міської електромережі.

 У цій ситуації жителі України використовують зарядні станції як резервне джерело для живлення всієї квартири або навіть будинку, підключаючи електростанцію до проведення квартири, що є дуже небезпечним, і ось чому:

 У разі відновлення подачі живлення міської електромережі, ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРША ДІЯ: НЕОБХІДНО ВІДРАЗУ ВІДКЛЮЧИТИ зарядну станцію від електропроводки квартири, та ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЦЬОГО, включати рубильник подачі міської електроенергії у квартиру!

 ...Однак часто люди забувають відключити електростанцію від мережі, і включають рубильник мережі. У цій ситуації напруга міської мережі миттєво потрапляє на ВИХІД електростанції і неминуче спалює безліч елементів інвертора, а то й повністю електростанцію. Подальший ремонт є негарантійним, дуже дорогим або навіть неможливим для електростанцій....

 Увага: У META-2000 вбудований захист від подачі напруги на вихід 220Вольт! У цьому випадку електростанція переходить у безпечний режим, повідомляючи про неправильне підключення: на яскравому дисплеї OLED з'явиться помилка Error5, (E5).

 Після відключення міської мережі та перезавантаження електростанції (Викл-Вкл), вона знову буде готова до роботи!

 Увага: Це екстремальна ситуація, яку виробник забороняє повторювати, але захист на цей випадок реалізований!

 

Системи захисту в електростанції:

 •  Захист від перенапруги
 •  Захист від перевантаження
 •  Захист від перегріву
 •  Захист від короткого замикання
 •  Захист від низьких температур
 •  Захист від низької напруги
 •  Захист від надструму
 •  Захист від подачі напруги на вихід електростанції

Безліч підключень та функцій:

 Просто покладіть свої телефони зверху, і вони заряджатимуться, електростанція оснащена двома одночасними бездротовими зарядками!

 Вам надається 13 вихідних портів. Заряджайте пристрої через 2xUSB 2.0, 2xUSB QC 3.0, 2xUSB-C порта, 3 розетки змінного струму 220V, 2 бездротові зарядки на верхній панелі станції, або живіть 12V пристрою від DC5525 виходу або автомобільного прикурювача.

 Задовольніть потреби всієї сім'ї в електроенергії, забезпечивши безперебійну роботу освітлення, домашньої електроніки чи кухонного обладнання.


 Завдяки максимальній вихідній потужності 2300 Вт та ємності 2016 Вт⋅год ви можете живити кондиціонер, заряджати ноутбук до 39 разів або смартфон до 128 разів.

 Станція має три розетки змінного струму, кожна з яких видає чистий синусоїдальний сигнал.

 Ці розетки дозволяють заряджати електроприлади відповідно до світових стандартів, не завдаючи їм шкоди.

 Увімкніть електричну плиту на 1-2 години, не вимикайте холодильник і знову підключайтеся до Інтернету з підключенням через 4G або оптичну гігабітну лінію провайдера.


Підтримка надшвидкої зарядки:

 Зарядіть станцію, 0-100% всього за 90 хвилин і забезпечте живленням ваш будинок.

 Отримайте заряд енергії від сонячних батарей, автомобіля або розетки змінного струму.

 Коли головний вимикач увімкнено, буде активовано режим надшвидкої зарядки.

 Когда главный выключатель выключен, станция будет заряжаться в спокойном режиме.

 Від сонячних панелей станцію можна зарядити за 3.5 години.

 Від автомобіля за 20 годин.

 Від паливного генератора за 90 хвилин.


Заряджання від сонячних батарей або інших джерел постійного струму:

 Параметри порту зарядки від сонячних панелей: 600W, 11-42V, 18A (Max), MPPT контролер заряду від сонячних панелей.

 Розроблена для використання на відкритому повітрі електростанція оснащена функцією заряджання від сонячної енергії для чистої,

 та безкоштовною енергією, коли вам це необхідно.


 Сонячні панелі дозволяють повністю зарядити девайс лише за 3.5 години.


 Будь-яка сонячна панель може виробляти до 100 Вт вхідної потужності (ідеальні умови освітлення).

 Вони також мають цілісну складну конструкцію для підвищення водонепроникності.

 Підключайте до 6 панелей одночасно та отримайте ефективність перетворення енергії 23% та вихідну потужність до 600Вт.


Габарити та зручність перенесення:

 Тягання з собою більшості портативних електростанцій змусить вас запитати себе, чи стоять вони взагалі цього клопоту?  META-2000 важить на 27% менше, ніж конкурент 2016Wh, всього 16 кг. Ця компактна електростанція також оснащена двома складними ручками, що полегшує її переміщення

 Легко покласти в автомобіль, при цьому станція забезпечує постійну потужність 2300 Вт, при цьому у вас буде ще покриття швидкісним інтернетом на квадратні метри навколо автомобіля або вашого табору.


Конструкція, детально:

 1. Інженери почали з використання силових елементів автомобільного класу, які мають малу вагу та високу питому потужність 240 Вт/кг.

 2. Було використано досвід у технології цифрової інтеграції живлення. Розробники знайшли спосіб об'єднати MPPT, двонаправлений зарядний інвертор та вихід постійного струму в одному модулі. Оскільки цей модуль управляється DSP, ми також можемо зменшити кількість друкованих плат на 3, що забезпечує більш високу ефективність та стабільність при зменшеному обсязі.

 Виявлення цих інтелектуальних обхідних шляхів дозволило нам запропонувати вам портативну електростанцію, яка має таку ж потужність, але важить на 27% менше

 Вбудована система керування батареями (BMS) є основним компонентом будь-якої портативної електростанції. Це покращує використання батареї та продовжує термін служби батареї за рахунок захисту від короткого замикання, перевантаження по струму, перенапруги, перевантаження, перегріву та інших функцій.

 Наша передова система BMS включає технологію глибокого сну, щоб ваша електростанція працювала довше. Коли ви не використовуєте свій Meta-2000, він автоматично контролює та знижує рівень споживання до 30 мікроампер..


 META-2000 залишається безпечною при потужній зарядці та розрядженні. Вона оснащена інтелектуальним керуванням виходом з двонаправленою технологією, яка забезпечує безперервне виведення чистих синусоїдальних хвиль. Це означає, що ви можете заряджати прилади різної потужності, не завдаючи їм шкоди.

 Крім того, якщо струм певного осередку занадто великий, вона буде автоматично відключена.

 Це наступний захист META-2000.

 META-2000 довела свою надійність та безпеку, вона пройшла чотири суворі випробування на безпеку та підтверджена більш ніж 100 сертифікатами якості.

 Станція має вісім протоколів безпеки, включно з інтелектуальним контролем температури, який захищає акумулятор від перегріву. Вона оснащена шістьма вентиляторами, що мало шумять, які запускаються тільки при досягненні пристроєм температури 45°C, що дозволяє META-2000 працювати безшумно протягом ночі.

Освітлення: META-2000 перевершує свої основні функції завдяки вбудованому універсальному освітленню. Вона не тільки забезпечує електроживлення та швидкісний зв'язок, але також пропонує світлодіодне підсвічування для екстрених ситуацій, лампу теплого свічення, що не приваблює комах, а також гарне декоративне підсвічування.

 Електростанція має витончений сучасний дизайн і легко впишеться в будь-який інтер'єр, це яскрава ідея для будь-яких пригод на свіжому повітрі та під час відключень електрики.!


Важно: У разі надзвичайної ситуації або відключення електроенергії МЕТА-2000 можна використовувати як джерело світла до 20 годин, навіть за рівня заряду батареї 0%

 

Вибір моделей:

Пропонуються три версії електростанцій, укомплектовані NCM та LFP (LiFePO4) батареями:


Посилання на Форум для обговорення зарядних станцій NIKOTA знаходиться ТУТ

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре

META-2000-NCM

 • Виробник: NIKOTA
 • Модель:NIKOTA МЕТА-2000 NCM 2016Wh/2300W/4000W
 • Наявність:В наявності
 • 35000грн.


Теги: NIKOTA-МЕТА-2000 NCM (EU)