EcoFlow DELTA Max-EU/Black/2016Wh/2400W(4600W)/230V (50/60Hz)  (Model name: EFD310)

Аварійне електропостачання для Вашого будинку. DELTA Max забезпечує на 6 кВт/год більше енергії завдяки невеликим розумним запасним батареям, тож ваш дім буде забезпечений електроенергією у будь-якій надзвичайній ситуації. 


Головні функції:

Максимальна сонячна потужність 800 Вт

Ємність 2016 Вт-год

Живлення кількох пристроїв

Подвійна зарядка

Розширювана ємність


Портативна електростанція EcoFlow DELTA Max

Ємність одного блоку DELTA Max становить 2 кВт/год, яку можна збільшити до 6 кВт/год за допомогою додаткових батарей DELTA Max Smart (опція). Це означає, що в разі відключення електроенергії ви можете годинами живити свою основну побутову техніку, як-от холодильник і світло.


Зручна і швидка подвійна зарядка:

DELTA Max безпечно та швидко заряджає від 0 до 80% всього за 1 годину. І стає ще краще. Якщо ви шукаєте ще швидший спосіб зарядити DELTA Max, ви можете поєднати змінний струм із розумним генератором, змінний струм із сонячною батареєю або розумний генератор із сонячною батареєю.


Живить 99% вашої побутової техніки:

Завдяки технології X-Boost від EcoFlow DELTA Max може живити потужні прилади до 3000 Вт. Це означає, що ви можете продовжувати живити свій холодильник, сушарку тощо під час відключення електроенергії. Це галузевий золотий стандарт для портативної електростанції такого розміру та потужності.


Використовуйте силу сонця:

DELTA Max підключається до двох сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт, щоб забезпечити максимальну швидкість заряджання від сонячних батарей 800 Вт. Завдяки діапазону напруги 11-100 В і роз’єму MC4 ви також можете підключати інші сонячні панелі до DELTA Max. Навіть у холодні або похмурі дні інтелектуальний алгоритм відстеження точки максимальної потужності (MPPT) автоматично визначає напругу та силу струму в реальному часі, щоб забезпечити оптимальне генерування сонячної енергії протягом дня.


Аварійне живлення:

Катастрофи можуть статися в будь-який час року і іноді тривають довше, ніж ми очікували. Під час тривалих відключень електроенергії EcoFlow Smart Generator служить аварійною опцією, вбудованою в DELTA Max. Він автоматично запускається, коли ваш DELTA Max досягає низького рівня заряду, перезаряджає ваш DELTA Max і самостійно зупиняє двигун, коли ваш DELTA Max буде повністю заряджено. Це дає вам надійний аварійний резервний варіант, який покладається на мінімальне використання генератора.


Контролюйте та контролюйте споживання енергії:

Контролюйте та контролюйте свій DELTA Max за допомогою програми EcoFlow. Зануртеся в налаштування, щоб налаштувати енергоспоживання або дистанційно керувати DELTA Max.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре

EcoFlow DELTA Max 2000 (EFD310)

  • Виробник: EcoFlow
  • Модель:EcoFlow DELTA Max 2000
  • Наявність:В наявності
  • 62631грн.


Рекомендовані товари

EcoFlow Smart Generator (EFG100)

EcoFlow Smart Generator (EFG100)

EcoFlow Smart Generator (EFG100) EU/Black/4L/1800WУ разі відключення електроенергії, сильних штормів..

36500грн.

Теги: зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000